ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20 жовтня 2017 року № 523

Про початок опалювального сезону у Попаснянському районі

 

Про початок опалювального

сезону у Попаснянському районі

 

         Відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №  630, Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 4 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», з метою підтримки теплового режиму житлових будинків та житлових приміщень об’єктів соціальної сфери:

Керівникам підприємств та організацій, що мають на своєму балансі котельні, які опалюють житлові будинки та об’єкти соціальної сфери розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років, виходячи з кліматичних умов, згідно з діючими будівельними нормами та правилами технічної експлуатації  з 24.10.2017 року.

 

Лисичанському  міжрайонному управлінню по експлуатації газового господарства ПАТ «Луганськгаз» організувати пуск газу на котельні житлових будинків та об’єктів соціальної сфери з 24.10.2017 р.

 

 

Це розпорядження набирає чинності з 24.10.2017 року.

 

Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови Проскурка В.І.

 

 

Голова районної державної

адміністрації- керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                           С. В. ШАКУН