ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 27 вересня 2019 року № 1713

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання для КП «Попаснянський районний водоканал»

 

 

            Керуючись пунктом 15 частини третьої статті 4, пунктом 8 частини третьої статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», статтею 6, пункту 2 частини першої статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 37 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частиною третьою статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та врахування відповідної позиції територіальних громад», у зв’язку зі зміною вартості складових на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (заробітна плата, енергоносії та інше), розглянувши звернення комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал»,

зобов’язую:

 

1. Встановити тарифи на централізоване водопостачання                                 КП «Попаснянський районний водоканал» в наступних розмірах:

1.1. На централізоване водопостачання:

- споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та/або централізоване водовідведення  - 5,30 грн. за 1 куб. м - без ПДВ, 6,36 грн. за 1 куб. м - з ПДВ;

- споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та/або централізоване водовідведення  - 9,20 грн. за 1 куб. м - без ПДВ, 11,04 грн. за 1 куб. м - з ПДВ.

 

2. З дня набрання чинності цього розпорядження визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації – керівника районної військово-цивільної адміністрації від 03.08.2018 р. № 920 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Попаснянський районний водоканал» в частині тарифів на централізоване водопостачання.

 

3. Розпорядження набирає чинності з 01 жовтня 2019 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

 

4. Сектору масових комунікацій районної державної адміністрації  (Євгенії Шевченко) забезпечити  розміщення цього розпорядження в засобах масової інформації району.

 

 

 

В.о. голови райдержадміністрації –

керівника районної військово-

цивільної адміністрації                                                        Роман КОЛЕСНИК