16 травня – Анонс заходів в Попаснянському районі до Дня Європи

Щороку у 3-ю неділю травня в Україні відзначається День Європи!

І запровадження карантину не завадить попаснянам цікаво та весело відсвяткувати  цьогоріч.

Зокрема для учнівської молоді Попаснянщини буде проведено ряд онлайн конкурсів, переможців яких буде відзначено грамотами відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації.

На учнів чекатимуть:

конкурс дитячих малюнків «По казкам європейських письменників»;
конкурс презентацій «Архітектурні пам’ятники Європи»;
«Як ти добре знаєш Європу» можна буде перевірити на сайті районного методичного центра;
фото виставка «Мої спогади про подорож країнами Європи»;
спортивний відео-флешмоб;
кулінарний батл європейської кухні.

А на офіційній сторінці Попаснянського районного будинку культури у Facebook, Ви  матимете змогу ознайомитися з тематичною фотовиставкою «Україна – Європа рух назустріч» та пройти віртуальний екскурс «Подорож до Європи – магія далеких країн».

Також будинком культури ініційовано проведення акції серед закладів культури району «Відкриваємо для себе Європу». Учасникам буде потрібно підготувати презентацію у будь-якому форматі, одного або декількох елементів культури заданої їм країни Європи та долучити дітей учасників аматорських та любительських об’єднань до акції «Європа очима дітей ». У якій вони матимуть змогу презентувати свої малюнки або інші творчі композиції. Всі роботи учасників зазначених акцій будуть висвітлені на офіційній сторінці Попаснянського РБК у Facebook.

А наостанок, незабудьтесь відвідати сторінку Попаснянської районної централізованої бібліотечної системи. Бібліотекарі підготували цикл книжкових виставок «Шедеври літератури Європи», фотовиставки, відеокліпи та ще багато цікавого і пізнавального.