9 травня – Заходи з нагоди дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Заходи з нагоди дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

08 травня о 10:00 на площі Героїв міста Попасна біля пам’ятних знаків за участі керівників району та міста відбудеться тематична програма з нагоди Дня пам’яті та примирення та покладання квітів до пам’ятних знаків.
09 травня з 09:00 до 12:00 біля площі Героїв відбудеться виставка військової техніки для місцевого населення та гостей району.
09 травня о 10:00 на площі Героїв відбудеться тематичний мітинг пам’яті з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.
09 травня з 19:00 до 20:00 на площі Миру проводитиметься дитяча розважальна конкурсна програма з врученням подарунків.
09 травня з 20:00 до 23:00 на площі Миру міста Попасна проходитиме вечірнє культурно-масове гуляння для молоді на площі Миру (головна сцена) з розважальною програмою та популярними DJ.

Крім того, цілий день на площі Миру для дітей працюватимуть розважальні атракціони і батути, а також буде організована роздрібна торгівля і а поціновувачі натуральної кави зможуть її придбати у пересувних кав’ярнях.