6 cічня – Запрошуємо на Свято Вертепів

Незабаром розпочнуться Новорічні та Різдвяні свята, початок яких відзнаменує 19 грудня Свято Миколая.
Для українців це особливий час для проведення родинних зустрічей, час відновлення тісних уз та роздумів і вшанування народження Ісуса Христа. Супроводжуватимуться вони театралізованими дійствами, піснями та народними обрядами.
Одним з найцікавіших обрядових дійств напередодні Різдва є Вертепи. Адже це – свого роду театр, у якому акторами стають усі охочі. Воно відображає дитячу щирість та зрілу віру, віру в народження Господа нашого Ісуса Христа.
У кожному українському селищі створювалися Різдвяні Вертепи, які несли кожній родині нову звістку, радість та надію на краще майбутнє. 
Саме тому, цьогоріч в Попаснянському районі буде започатковано черговий щорічний плановий захід, на кшталт Свята борщу, Свята вареників та Першого снопа, для вшанування суто українських традицій - свято Вертепів.
"Свято Різдвяних вертепів потрібно віджроджувати і проводити в усіх куточках Попаснянщини, - зазначив очільник району Сергій Шакун, - Цього року 06 січня загальнорайонне свято проходитиме вперше на площі Миру, а на наступний рік відбуватиметься в кожному населеному пункті району", - додав він.
Тож, запрошуємо 06 грудня колективи навчально-освітніх закладів, установ, організацій та підприємств Попаснянського району презентувати свої Різдвяні Вертепи на загальнорайонному святі. 
Відродимо разом славні українські традиції!