З Днем усиновителя!

Кожного року 30 вересня в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, в Україні відзначається День усиновлення. Цей день – символ милосердя і добра по відношенню до людей.

Дякую всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах і щиро вітаю з цим святом!  

Красно дякую кожній  родині, яка прийняла у свій дім обділену батьківською ласкою дитину. Також велике спасибі опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, працівникам служб у справах дітей, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви даєте кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкриваєте дитині своє серце, ділите з нею свою любов і душевне тепло.

Бажаю всім Вам родинного затишку, здоров’я, щастя, миру та Божої ласки!

Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти.

Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Голова Попаснянської райдержадміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун