Звернення голови Попаснянської райдержадміністрації - керівника районної військово-цивільної адміністрації Сергія Шакуна з нагоди відзначення Дня Соборності України

Шановні Попасняни!

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення і не втратять своєї актуальності ніколи. Однією з таких подій є проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року. Цей день у історії нашого народу – символ величного прояву єднання східних та західних українських земель, день народження незалежної соборної держави.

Сьогодні тема єдності знову набула колосальної ваги. Майже століття тому були закладені основи Соборності української держави, а зараз прийшов час Соборності українського суспільства. Об’єднання навколо ідеї державності – це активна позиція самодостатнього народу, що дає змогу назавжди викорінити самозневагу, самозаперечення, самознищення.

Шановні Попасняни, прийміть найщиріші привітання з нагоди одного з найвеличніших свят  – Дня Соборності України та Свободи України!

Нехай кожен українець зустріне це урочисте свято  з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя свого народу.

Бажаю усім Вам злагоди, сил, натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!