Прес-центр26 жовтня 2017, 10:10

Центру реабілітації для дітей з особливими потребами - бути!

Ще влітку цьогоріч розпочалися підготовчі роботи з облаштування центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. І ось, 28 жовтня, відбудеться його урочисте відкриття. У зв’язку із цим голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун неодноразово проводив організаційні наради і сьогодні відбулася остання з них.

Для обговорення зазначеного питання були запрошені як спеціалісти райдержадміністрації, відповідальні за цей напрямок роботи, так і безпосередньо працівники майбутнього центру.

Присутні остаточно затвердили формат проведення урочистого відкриття закладу, визначилися із кількісним складом представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які прийматимуть участь в заході, обговорили перелік запрошених гостей та транспортування журналістів. Крім того, голова доручив керівнику апарату райдержадміністрації Вікторії Поповій 27 жовтня виїхати на місце разом із спеціалістами адміністрації, які організовували цю подію, та перевірити готовність об’єкту до відкриття