Прес-центр21 грудня 2017, 16:12

Данська Рада у справах біженців розпочинає проекти в Попаснянському районі

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя та досягнення довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Головна ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

Учасники програми: суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від 2000 до 10000 доларів США.

Умови отримання гранту:

1. Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.

2. Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.

3. Інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту.

4. Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців.

Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Подати заявку можна за посиланням: http://lap.drc.ngo/title/sme

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в проекті. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подільшої участі заявки в проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Телефони для довідок: (093) 073 53 73 Ольга, (095) 701 88 51 Олег. 

Крім того, Данська Рада у справах Біженців планує впроваджувати проекти з підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації життя ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні шляхом надання можливості отримання професійної освіти і осіб, які планують започаткувати, відновити або розширити бізнес. Інформацію щодо цих проектів можна отримати за посиланнями: http://lap.drc.ngo/title/vet
http://lap.drc.ngo/title/micro