Прес-центр4 липня 2019, 16:07

Діти з прифронтового Новотошківського відтепер мають кімнату розваг «KIDS-Ландія»

04 липня у селищі Новотошківське на другому поверсі будинку культури відбулося урочисте відкриття кімнати дитячого дозвілля. На урочисту подію запросили голову Попаснянської райдержадміністрації Сергія Шакуна та партнерів цього проекту УВКБ ООН.

Ідея створити таку кімнату належить керівнику місцевої військово-цивільної адміністрації Дмитру Кондратьєву. Спеціалістами Новотошківської ВЦА було написано проект та подано його на розгляд до декількох міжнародних організацій. На допомогу прифронтовому селищу прийшли представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців. Так, Новотошківське отримало гранд у 10 тисяч доларів на реалізацію дитячих мрій. Ремонтні роботи здебільшого проводили місцеві жителі, що дало змогу нехай і тимчасово, проте все ж таки, створити нові робочі місця.

Дизайном «KIDS-Ландії» займався місцевий будинок культури, вони власноруч розписували стіни та навіть залучали до цього процесу дітей.

Розважальна кімната працюватиме виключно на безкоштовній основі.  Дітлахи під час перебування у кімнаті дозвілля постійно знаходитимуться під наглядом двох співробітників будинку культури.

Для дітей, що вже п’ятий рік поспіль мешкають в умовах збройного конфлікту «KIDS-Ландія» стане маленьким острівцем мирного життя і допоможе їм весело та дружньо проводити вільний час.