Прес-центр22 cічня 2020, 15:01

Для старшокласників пройшла інтелектуальна гра «Я люблю Україну», присвячена Дню Соборності України

Лунає пісня солов'їна
І вітер віє степовий.
МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА
Знов зустрічає день новий.

22 січня у Попаснянському районному будинку дитячої та юнацької творчості пройшла інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну», присвячена Дню Соборності України.
Вітати учасників заходу зі святом до будинку творчості прийшли начальник відділу освіти райдержадміністрації Марина Донцова, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко та офіцер групи військово-цивільного співробітництва Дмитро Бережний.
У грі приймали участь школярі з п’яти навчально-освітніх закладів міста Попасна. Гра складалася із 8 етапів. Учасники продемонстрували не аби які знання з історії, географії, народних українських звичаїв і традицій. Компетентне журі, до складу якого увійшли заступник начальника відділу освіти Валентина Шулік, заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, директор Будинку творчості Людмила Григоренко та директор Попаснянського районного методичного центру Олена Лагутіна, за підсумками непростої боротьби визначили переможців. Найкращими знавцями стала команда учнів з Попаснянської гімназії №20. В урочистій атмосфері їм вручили перехідний вимпіл та грошову винагороду від міського голови Юрія Онищенка. Також було визнано найкращого вболівальника. Ним став Олександр Осика. Олександр отримував за кожну правильну відповідь «золоті» шоколадні цукерки. За підсумками їх було нараховано аж сім. Інші команди-учасники отримали дипломи та подяки.
За матеріалами сторінки у FB «Попаснянський Будинок дитячої та юнацької творчості».