Прес-центр15 cічня 2020, 09:01

До Попаснянського району знову завітала іноземна делегація

14 січня до Попаснянського району з дружнім візитом завітала іноземна делегація на чолі із Надзвичайними та Повноважними Послами Латвійської Республіки Юрісом Пойкансом і Литовської Республіки Mapюcом Януконісом.
Зустрічав делегацію виконуючий обов’язки голови Попаснянської райдержадміністрації Роман Колесник разом із Попаснянським міським головою Юрієм Онищенком.
Основною метою візиту стало обговорення спільних напрямків подальшої співпраці в сфері цивільно-військового співробітництва, організації душпастирської діяльності серед військовослужбовців об’єднаних сил служби із залученням військових капеланів та заходів військово-патріотичного виховання серед дітей і молоді.
Під час візиту делегацію ознайомили із роботою та потенційними можливостями Попаснянської районної Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та комунального закладу «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека». Нагадаємо, представники з Латвійської Республіки вже відвідували Інклюзивно-ресурсний центр на початку його заснування. Тому цього разу делегацію вразили зміни, що відбулися у центрі за досить короткий час. Їх зустрічав оновлений капітально відремонтований та повністю пристосований для потреб особливих дітей заклад: спеціальне приладдя для проведеннязанять, високо кваліфіковані спеціалісти та яскраве оформлення.
Наступним пунктом відвідування стала Попаснянська районна центральна лікарня. Заступник головного лікаря Анатолій Бондаренко разом із завідувачем хірургічного відділення Сергієм Кацарським продемонстрували візитерам нове обладнання закладу та проведені ремонтні роботи. Представникам Латвії та Литви презентували оснащення операційних, кабінет з обладнанням для проведення ендоскопічних обстежень, реанімаційне медичне устаткування, а також відремонтовані палати для хворих і осучаснену клініко-діагностичну лабораторію. Проте, Сергієм Кацарським було зазначено, що ремонтні роботи, як і устаткування сучасним медичним обладнанням, в лікарні продовжуватимуться і у 2020 році. Зокрема, планується продовжити ремонт у коридорах медичного закладу, завершити ремонт транспортного ліфту тощо.
На останок делегацію запросили до Попаснянського міського спортивного комплексу «Локомотив». Попаснянський міський голова ознайомив гостей із досягненнями місцевих спортсменів, показав залу для проведення занять із боротьби, карате та фітнесу та запропонував переглянути, як відбуваються заняття із волейболу у великій спортивній залі.
За підсумками зустрічі сторони домовилися про подальшу тісну співпрацю, а також визначилися із пріоритетними векторами подальшого співробітництва та надання методичної і волонтерської допомоги Попаснянському району.

Фотографії можна переглянути за посиланням:https://www.facebook.com/ppsrda/posts/2572165996406559