Прес-центр6 березня 2018, 11:03

До уваги бажаючих започаткувати власний бізнес та працюючих суб’єктів господарювання!

Представники управління економічного розвитку і торгівлі ведуть роботу з ПРООН щодо подальшої співпраці та реалізації конкурсу розвитку бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей, який реалізується на території Попаснянського району Програмою відновлення та побудови миру ПРООН.
Наш район займає лідируючі позиції серед районів області по виграним бізнес-планам за результатами п’ятої хвили конкурсу розвитку бізнесу.
Слід зазначити, що у найближчий час (орієнтовано: початок літа) очікується організація шостої хвилі конкурсу. 
Більш детальну інформацію щодо початку конкурсу та дедлайну можна отримати на офіційному сайті ПРООН (http://www.ua.undp.org) та офіційній сторінці ПРООН у Україні в Facebook (https://www.facebook.com/UNDPUkraine/?ref=br_rs).
Перед початком конкурсу на території району будуть організовані інформаційні сесії з представниками ПРООН. Усі бажаючи започаткувати власний бізнес або розширити існуючий, прохання звертатись до управління економічного розвитку і торгівлі Попаснянської райдержадміністрації за адресою: місто Попасна, площа Миру, 2, кабінет 215, або зателефонувати за номером (06474) 3-11-67 для попередньої реєстрації. e-mail для зв'язку – popasna_ec@ukr.net .