Прес-центр4 жовтня 2017, 21:10

"Місцеві ініціативи з розвитку завжди отримуватимуть підтримку району", - запевнив Сергій Шакун

04 жовтня голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун провів виїзний прийом у Малорязанцевській селищній раді. Але, у зв’язку із неналежно організованою інформаційною кампанією місцевим головою, на виїзний прийом прийшло дуже мало мешканців, серед яких, в основному, були керівники підвідомчих селищних установ та організацій.
Поспілкувавшись із присутніми з приводу загального стану справ в селищах Малорязанцеве та Лисичанське, очільник району відвідав ряд соціально значущих об’єктів. 
Голова ознайомився з умовами та графіком роботи місцевого поштового відділення, фельдшерсько-акушерського пункту, проведеними ремонтними роботами та навчально-виховним процесом в місцевій школі і в дитячому садочку, станом облаштування шкільної спортивної зали, функціонуванням місцевого будинку культури. Досить двояке враження залишила Малорязанцевська бібліотека: з одного боку молодий завідувач філії проводить постійну роботу з місцевими дітлахами (книжкові гуртки, літературні вечори), з іншого боку – приміщення бібліотечної філії зовсім не пристосоване до будь-яких заходів: тече дах, немає ремонту, у опалювальний сезон виникають складності із паливом та, як наслідок, обігрівом приміщення.
Приємно здивувала голову робота двох місцевих активістів, які, спочатку самотужки, а потім за підтримки Малорязанцевського голови організували роботу фізкультурно-спортивного клубу «Марсс». Кваліфіковані тренери, майстри зі спорту на сьогоднішній день професійно навчають боксу не лише місцевих дітлахів, але й всіх бажаючих із поруч розташованого Лисичанську. Заняття проходять безкоштовно і у підопічних клубу вже є перші вагомі результати: на всеукраїнських юнацьких змаганнях в Дніпрі малорязанцевці зайняли четверте місце. І це тільки початок! Крім того, тренери розповіли про свої майбутні плани та попросили посильної фінансової допомоги у району.
За підсумками виїзного прийому по приїзду до райдержадміністрації Сергій Вікторович надав відповідним спеціалістам цільові доручення. Так, для фізкультурно-спортивного клубу він доручив начальнику фінансового управління розглянути можливість з виділення коштів із районного бюджету для продовження ремонту будівлі та її облаштування. Виконуючій обов’язки начальника відділу культури Сергій Вікторович доручив провести роботу щодо знайдення та облаштування бібліотечної філії, а відповідальним спеціалістам управління економічного розвитку і торгівлі – підготувати проект для участі у конкурсі Державного фонду регіонального розвитку щодо будівництва нового фельдшерсько-акушерського пункту. Крім того, за два тижні відбудеться черговий виїзний прийом голови до Малорязанцевської селищної ради і цього разу Сергій Шакун планує поспілкуватися виключно з місцевими мешканцями.