Прес-центр14 лютого 2018, 11:02

«Моя пам'ять, моя біль – Афганістан!»

Під такою назвою відбувся районний музичний фестиваль-конкурс афганської пісні, присвячений 29-й річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. Проводився фестиваль під патронатом Попаснянського міської ради. У конкурсі взяли участь учні навчальних закладів міста, які виконали пісні на тему Афганістану і авторські пісні про воїнів-інернаціоналістов під супровід хореографічних постановок та відеоматеріалів. Виступи оцінювалися за трьома номінаціями:

- «Кращий виконавець у віці до 10 років» – переміг учасник від Дитячої школи мистецтв Данило Пригода з піснею «Хмари» (автор сл. і муз. А.Егоров);

- «Кращий виконавець у віці до 16 років» – переміг вокальний дует Вікторії Чоп та Олександра Гноєвого творчої групи Попаснянської загальноосвітньої школи №1, які виконали дві пісні: «Білий танець» (автор сл. Ю.Рогоза, муз. І.Демарін) в супроводі танцювального дуету Богдана Загнойко та Олени Філіштинської і «Кукушка» (автор сл.і муз. В.Цой) в супроводі хореографічної композиції у виконанні колективу «Конфетті».

У третій номінації – «Приз глядацьких симпатій» – перемогли студенти Попаснянського професійного ліцею №85 Вадим Ананій і Дмитро Косенчук з піснею із репертуару групи «Блакитні берети» «Мені бабуся одна на вокзалі сказала» (автор сл. і муз. Ю. Салатов).

Учасників, які перемогли у трьох номінаціях, нагородили витонченими статуетками від Попаснянської міської ради і прекрасною картиною із зображенням парусника від директора будинку культури, як символ подальшого творчого успіху. Крім того, переможці цих номінацій візьмуть участь в урочистостях для воїнів-інтернаціоналістів, які відбудуться 15 лютого 2018 року в малому концертному залі Попаснянського районного будинку культури. Всім іншим учасникам були вручені смачні торти від Попаснянського міської ради та подяки від Попаснянської організації воїнів Афганістану.

Організатори та ініціатори свята від щирого серця дякують всім творчим колективам, які взяли участь у фестивалі.