Прес-центр3 жовтня 2017, 11:10

Налагоджено конструктивний зв'язок між районною владою та ОБСЄ

Сьогодні, 03 жовтня, до голови райдержадміністрації Сергія Шакуна із робочим візитом завітали спостерігачі наглядової місії, які дислокуються в Попаснянському районі.
Під час спілкування основні питання, які озвучувалися, були присвячені відбудові інфраструктури, а саме – стратегічно важливих об’єктів району, та належного функціонування соціальних об’єктів.
Очільник району повідомив, що на сьогоднішній день йдуть ремонтні роботи на мосту через річку Лугань в селі Троїцьке, вже підготовлені документи для ремонту у 2018 році мосту, який знаходиться на автошляху Попасна – Бахмут, майже закінчено ремонт автодорожнього покриття Попасна – Комишуваха – Врубівка, завершено ремонтні роботи доріг на центральних вулицях міста Гірське та продовжується ямковий ремонт доріг у селищі Тошківка. Також, у зв’язку із різким зниженням температури, з 04 жовтня розпочинається опалювальний сезон в освітніх та медичних закладах району.
Наприкінці зустрічі Сергій Шакун звернувся до представників місії ОБСЄ з проханням організувати безпеку під час перевезення речей та підсобного господарства мешканців з села Новоолександрівка.
Загалом, зустріч пройшла в доброзичливій та дружній атмосфері, що дало змогу налагодити добрі ділові відносини.