Прес-центр9 жовтня 2017, 16:10

Підготовку до святкування Дня Захисника України завершено

Незабаром вся Україна святкуватиме одне з найважливіших свят сьогодення – День Захисника України. Не так давно Президент України Петро Порошенко, підписавши указ, зробив це свято загальнонаціональним. Задля належної організації святкування та вшанування Героїв України, сьогодні, 09 жовтня, голова райдержадміністрації Сергій Шакун провів засідання організаційного комітету з питань підготовки до урочистостей.
Основну увагу було приділено обговоренню Плану заходів щодо організації проведення 14 жовтня у всіх населених пунктах районну урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Захисника України. Так, в Попасній урочистості розпочнуться о 13 годині покладанням квітів до пам’ятних знаків Героїв України, які полягли за її незалежність, і продовжаться концертною програмою в районному будинку культури.
Крім того, члени організаційного комітету обговорили подані в адміністрацію пропозиції щодо кандидатів на відзначення Почесними грамотами та преміями.
Окремо Сергій Вікторович доручив районними засобам масової інформації забезпечити всебічне анонсування заходів та їх проведення.