Прес-центр10 серпня 2017, 16:08

Попаснянщина готується до святкувань

З нагоди святкування Дня прапору та Дня Незалежності України 09 серпня голова райдержадміністрації Сергій Шакун провів засідання організаційного комітету. В засіданні прийняли участь керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Попова, директор районного будинку культури Яна Змитрович та керівники відповідних структурних підрозділів адміністрації.
У перебігу засідання розглядалися організаційні аспекти підготовки до районних свят та участь в обласному святкуванні до Дня Незалежності України. Так, члени комітету обговорювали місце та час проведення святкувань, форму їх проведення, визначали учасників заходів тощо. Директор районного будинку культури Яна Змитрович повідомила, що після офіційної частини, під час якої буде відзначено найвидатніших людей району, планується проведення серед попаснянських аматорських виконавців Фестивалю сучасної української пісні, концертної програми «Шлягер року», а також, за протекцією заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик, планується виступ артистів зі Львівщини. Крім того, в цей день проходитиме виставка народно-ужиткового мистецтва митців району та тематична виставка в районному краєзнавчому музеї.
Окремо присутніми було обговорено підготовку до участі делегації Попаснянського району в обласному святкуванні Дня Незалежності України, що проходитиме в селищі Сватово, а також планування проведення районного свята – День борщу.
За підсумками засідання Сергій Вікторович надав присутнім відповідні доручення та призначив чергове засідання організаційного комітету на 18 серпня.