Прес-центр15 листопада 2023, 12:11

Послуги служби зайнятості для ВПО в гуманітарних хабах "Луганщина моя"

В обласних хабах для ВПО з Луганської області громадянам надається юридична, психологічна, соціальна, гуманітарна допомога, а також роз’яснення з питань зайнятості.
Фахівці центрів зайнятості проводять консультації з переселенцями, які втратили роботу через активні бойові дії та мають намір знайти роботу за місцем тимчасового проживання.
Вони інформують ВПО про актуальні вакансії, умови реєстрації в центрі зайнятості, розмір виплат матеріальної допомоги по безробіттю, професійне навчання, дистанційні форми взаємодії з клієнтами.
Спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами спеціалісти проводять різноманітні заходи для переселенців, налагоджують співпрацю з керівниками військово-цивільних адміністрацій щодо організації тимчасових громадських робіт. Також проводяться зустрічі з роботодавцями, які звертаються за допомогою в укомплектуванні кадрів.
Гуманітарні хаби, де спеціалісти служби зайнятості ведуть прийом відвідувачів на постійній основі, розміщені у Києві, Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному, Черкасах, Чернівцях, Харкові та Хмельницькому.
Графік роботи фахівців центрів зайнятості за посиланням http://surl.li/ltlgz
Докладніше про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО тут https://is.gd/r9LDWT
Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням
для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz
для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc
Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr
Актуальні вакансії на Telegram Робота зараз: https://t.me/worknowdcz
Сервіс "Єдиний портал вакансій": https://jobportal.dcz.gov.ua.
Відділ рекрутингу – актуальні вакансії від роботодавців: http://surl.li/egikr
Сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua розділ «Шукаю роботу» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy .