Прес-центр6 грудня 2018, 10:12

Привітання голови Попаснянської райдержадміністрації - керівника районної військово-цивільної адміністрації з Днем Збройних Сил України

Шановні воїни, захисники!

Сьогодні – 06 грудня – ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Саме Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави. Адже, любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Український народ високо цінує службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.

Від щирого серця вітаю Всіх, хто зараз стоїть на варті рідної землі на її східних рубежах, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок.

Нехай любов до України та людська повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди Вам і Вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою, голова Попаснянської райдержадміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації СЕРГІЙ ШАКУН