Прес-центр20 листопада 2020, 08:11

Привітання голови Попаснянської райдержадміністрації – керівника районної військово-цивільної адміністрації з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!

У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, які відстоюють інтереси народу України. Низко вклонімось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  попаснян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою

Голова райдержадміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Роман ВЛАСЕНКО