Прес-центр22 вересня 2017, 15:09

Розпочата розробка Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік

За дорученням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Юрій Клименко 22 серпня провів нараду з підготовки проекту Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Щорічна програма економічного і соціального розвитку є комплексним документом, який визначає головні пріоритети та шляхи розвитку області на рік, узгоджує комплекс завдань та заходів, ресурсів і виконавців щодо ефективного вирішення найважливіших проблем регіону.

Під час наради Юрій Клименко наголосив, що Програма має стати «дорожньою картою» для кожного керівника в області та закликав учасників заходу максимально відповідально віднестись до її підготовки.

З організаційними питаннями, пов’язаними з підготовкою Програми, присутніх ознайомив в. о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Сергій Медведчук.

Він звернув увагу учасників засідання на необхідності дотримання розробниками Програми положень оновленої стратегії розвитку області та Плану щодо її реалізації.

За підсумками наради прийнято рішення розпочати підготовку Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік та винести проект Програми на громадське обговорення у листопаді поточного року.