Прес-центр21 червня 2019, 13:06

Розпочато спільну роботу над проектом від благодійної організації «ПБФ Карітас Маріуполь»

Протягом останніх п’яти років в Попаснянському районі було впроваджено чимало проектів за підтримки міжнародних благодійних організацій на кшталт Міжнародного Комітету Червоного Хреста, ADRA, UNICEF, Save the children, NRC тощо. Сьогодні, 21 червня, із проектом «Поліпшення доступу до безпечної питної води на Сході України» до Попаснянської райдержадміністрації звернулися представники благодійної організації «ПБФ Карітас Маріуполь». Головною метою зазначеного проекту є забезпечення населення міста безкоштовною питною водою.
До робочої зустрічі долучилися не лише голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та начальник відділу житлово-комунального господарства і будівництва Сергій Архипенко, але й представники Попаснянської міської ради та співробітники Комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал».
Присутні обговорювали умови водопостачання і якість питної води безпосередньо у місті Попасна. Спочатку представники благодійного фонду озвучили умови участі у проекті, а потім їх ознайомили із можливими потенційними об’єктами-учасниками. 
Зокрема, обговорювалися умови модернізації місцевих колодязів, яких налічується у місті аж 37. Крім того, не була виключена можливість відновлення роботи декількох міських свердловин, заміни засувок на перерозподільних насосних станціях, заміни насосів та водоводів. В свою чергу координатор проекту запропонував, як один з видів забезпечення чистою питною водою населення міста Попасна, будівництво бювету.
Окремо очільник району озвучив проблему щодо неналежного водопостачання у селищі Тошківка.
За підсумками зустрічі сторони домовилися про підготовку від КП «Попаснянський районний водоканал» паспортів на свердловини, роботу яких можна відновити та детальну інформацію по засувам, а від Попаснянської міської ради – аналізів по якості води у місцевих колодязях. Також було заплановано чергову зустріч відразу після розгляду всіх необхідних для проекту матеріалів.