Прес-центр14 листопада 2017, 14:11

Розвиток фізичного виховання - запорука здоров'я нації

11 листопада у залі засідань Рубіжанської міської ради відбулася нарада з питань розвитку фізичного виховання серед учнівської та студентської молоді Луганської області, в якій прийняли участь завідувач сектору молоді та спорту Попаснянської райдержадміністрації Едуард Гаврашенко та директор Попаснянської комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа» Ірина Хандрамай.

На початку зі словами привітання до учасників звернувся голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки Вадим Стеценко, який поінформував присутніх про стан фізичного виховання серед учнівської та студентської молоді в Україні та очікувані зміни. Відбулася конструктивна бесіда, на якій ще раз було наголошено про необхідність активізувати роботу в регіоні, створити програми розвитку учнівського та студентського спорту на обласному рівні.

Також зі словами привітань до присутніх звернувся начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов. У своєму виступі Антон Михайлович наголосив про спортивні досягнення та розвиток спортивної інфраструктури в області в цілому.

Про стан розвитку фізичного виховання в Луганській області та підвищення рівня зацікавленості дітей та молоді заняттями фізичною культурою доповів начальник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віктор Острєцов.

Далі відбулося засідання Асамблеї Луганського обласного відділення національного олімпійського комітету України. На засіданні голова Луганського окремого відділу Національного олімпійського комітету України Микола Кравченко звітував про роботу за період з 13 вересня 2016 по 11 листопада 2017.

Також під час засідання учасниками обговорювалися питання щодо сприяння підготовки олімпійського резерву та спорту вищих досягнень в Луганській області шляхом оптимізації та координації спільної роботи з обласними федераціями з олімпійських видів спорту.