Прес-центр29 грудня 2018, 14:12

Сергій Шакун з робочим візитом відвідав прифронтові міста Попаснянського району – Гірське та Золоте

Сьогодні, 29 грудня, очільник району Сергій Шакун з робочим візитом відвідав прифронтові міста Попаснянського району – Гірське та Золоте.
В ході візиту він особисто перевірив хід укладання підземного електрокабелю КЛ-0,4 кВ у Золотому-4 на вулиці Хуторній, хід ремонтних робіт у Золотівській опорній школі №5, завершення ремонтних робіт у дитячому садку, який незабаром відкриється у Гірському, готовність до відкриття операційного блоку та палати інтенсивної терапії у Гірській лікарні та оглянув нещодавно встановлений спортивний майданчик на території Гірської багатопрофільної гімназії.
«Як і анонсувалося раніше, операційний блок та палата інтенсивної терапії повністю готові до відкриття, – зазначив Сергій Шакун, – До речі, ремонт був проведений за досить короткий час – на це робітникам знадобилося трохи більше місяця. Під час ремонту цих приміщень вони використовували новітні технології. Наприклад, настилання підлоги відбувалося за допомогою нанотехнологій. Крім того, в опер блоках буде повністю нове обладнання і хірурги з військового шпиталю надаватимуть медичну допомогу не лише військовим, які захищають нашу країну від ворога, але й місцевому населенню», – підкреслив він.
Під час перебування у Золотому-4 очільник району подякував місцевому населенню за посильну допомогу під час проведення робіт з укладання кабелю. Тож, новорічно-різдвяні свята вони зустрічатимуть уже з електроенергією.