Прес-центр2 липня 2019, 16:07

Шановні виборці Попаснянського району!

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, на сьогоднішній день виборчий процес вже розпочався.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Попаснянської районної державної адміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.

З метою покращення якості списків виборців, які будуть використовуватись в день проведення позачергових виборів народних депутатів України, просимо громадян, які мали проблеми голосування, пов’язані з невідповідностями у списках виборців під час попередніх виборчих кампаній, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: місто Попасна, площа Миру, 2, кабінет 310.

Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця».

Звертаємо увагу, що відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців», за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. Мотивоване звернення виборця, який має право голосу на відповідних виборах про зміну місця голосування без зміни його виборчої адреси подається до органу ведення Реєстру за місцем знаходження зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою не пізніше 15 липня 2019 року.

Уточнити свої персональні дані виборці Попаснянського району можуть  щодня  з 8-00 до 17-00 години у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за адресою: місто Попасна, площа Миру, 2, кабінет 310.