Прес-центр12 червня 2019, 16:06

У Білогорівській селищній раді відбулася робоча нарада з питань архівної справи

12 червня 2019 року керівник апарату Вікторія Попова провела виїзну робочу нараду у Білогорівській селищній раді з питань архівної справи та діловодства, в якій взяли участь виконуюча обов’язки Білогорівського селищного голови Олена Гороховатська, діловод Білогорівської селищної ради Людмила Скуратова, начальник архівного відділу Кристина Хащенко та головний спеціаліст відділу Юлія Сергєєва.

Особливу увагу було приділено питанню діяльності експертної комісії: складу комісії, наявності положення про експертну комісію, веденню протоколів засідань. 
Надані методичні рекомендації щодо ведення діловодства, складання зведеної номенклатури справ.

Під час візиту представники райдержадміністрації ознайомилися із станом документів постійного зберігання та з особового складу фондоутворювача за період 1997 – 2010 років, які пройшли науково-технічне опрацювання.

Також, керівник апарату акцентувала увагу присутніх на тому, що Білогорівська селищна рада цього року прийматиме участь в Огляді стану архівної справи та діловодства. Представників ради було ознайомлено з термінами та умовами проведення Огляду, а також з критеріями, за якими будуть визначені переможці.

Наприкінці зустрічі Вікторія Юріївна подякувала присутнім за плідну співпрацю та наголосила на важливості виїзних нарад, бо їх мета –покращення стану архівної справи та підвищення культури діловодства в районі.