Прес-центр31 липня 2020, 16:07

В Попаснянській райдержадміністрації відбулася друга зустріч з питання розробки плану підготовки та реагування при виникненні на території Попаснянського району масових інфекційних захворювань на COVID-19

31 липня за участю голови Попаснянської райдержадміністрації Романа Власенка відбулася друга зустріч з питання розробки плану підготовки та реагування при виникненні на території Попаснянського району масових інфекційних захворювань на COVID-19. Як і минулого разу, до участі у заході долучилися члени відповідної робочої групи з числа представників медико-санітарної сфери, правоохоронців, рятівників, обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, посадовців райдержадміністрації  та неурядової організації ACTED.

Цього разу учасники зустрічі взяли участь у теоретично-практичних навчаннях з відпрацювання реагування при інфекційних захворюваннях. Зокрема, обговорювалися можливі сценарії розвитку подій у разі збільшення чисельності захворюваності на коронавірусну інфекцію в Попаснянському районі, розглядалися алгоритми дій служб району та влади у разі масового розповсюдження хвороби тощо.

За підсумками було напрацьовано декілька ситуативних шляхів з реагування у разі масової захворюваності на COVID-19. Також було досягнуто домовленості про придбання для закладів охорони здоров’я району за підтримки міжнародних партнерів спеціальних боксів для обробки захисних костюмів медперсоналу та початку розробки мобільного додатку для екстреного інформування населення.

Нагадаємо, зустріч було організовано представниками ACTED у рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», який фінансується в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу та Відділу з надання гуманітарної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій (OFDA) Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).