Прес-центр28 лютого 2018, 10:02

В Попаснянському районі продовжується впровадження пілотного проекту з попередження гендерного та домашнього насильства "Відповідальність починається із нас"

За підтримки Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації спільно із міжнародними організаціями ActionAgainstHunger, MédecinsduMonde та Фондом ООН у галузі народонаселення в Попаснянському районі продовжується впровадження пілотного проекту "Відповідальність починається із нас". Мета проекту - попередження гендерного та домашнього насильства. 

27 лютого 2018 року у будинку культури с. Тошківка-1 та у приміщенні загальноосвітньої школи  смт. Тошківка пройшов інформаційний захід в рамках проекту, на який були запрошені старшокласники закладу, вчителі, місцеві жителі, соціальні служби району та організатори заходу.

Під час заходу обговорювалися питання ґендерно обумовленого насильства у родинах, психологи проводили рольові ігри, а служби надали інформацію щодо розташування центрів підтримки у разі потерпання від насильства. 

Представники суб’єктів міжвідомчої взаємодії з питань попередження та запобігання насильству розповіли про свої повноваження та надали контакти для отримання допомоги:

-управління соціального захисту населення Попаснянської РДА – 095-05-11-996;

- Тошківська селищна рада - 063-37-88-425, 095-36-23-703.

 Зокрема, перед школярами, вчителями, батьками та небайдужими місцевими мешканцями виступили фахівці управління соціального захисту населення, відділу освіти, відділу охорони здоров’я, мобільної бригади психосоціальної допомоги.