Прес-центр27 вересня 2017, 21:09

В районі відзначили День усиновлення

Сім'я, родина – це найвища цінність, яка робить життя кожної людини щасливим, повноцінним, плідним. Це справжній університет людських відносин, в якому людина росте, розвивається і вдосконалюється. Особливо гостро це відчувається в тих сім’ях, де є прийомі діти. Адже вони потребують ще більше тепла, турботи та любові. Саме тому, кожного року 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. 
Сьогодні, 27 вересня, напередодні цього Всеукраїнського свята, на базі філії Централізованої бібліотечної системи відбулося районне свято приурочене цій «сімейній» дати. 
На захід, організаторами якого виступили районна служба у справах дітей, були запрошені прийомі та опікунські сім’ї, дитячий будинок сімейного типу Андрієнко та, звісно ж, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, який курував підготовку до свята. Він звернувся до присутніх зі щирими словами привітання та зауважив, що це свято життєвої мужності, розуміння, великої душі та великого терпіння. Сергій Вікторович віддячив батькам за виховання дітей і урочисто вручив всім родинам подяки та подарунки.
Після офіційної частини учасники свята стали учасниками розважальної конкурсної програми. Батьки разом з дітьми малювали герб своєї родини, розповідали про свої інтереси, ділилися важливими та цікавими моментами з життя своїх сімей, активно приймали участь в конкурсах. 
Післясмаком заходу стали позитивні емоції, чудовий настрій та незабутні враження.