Прес-центр23 лютого 2018, 00:02

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

22 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Шакуна відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули питання відносно стану епідеміологічної ситуації щодо захворюваності гострими респіраторними інфекціями у Попаснянському районі та виділення Попаснянському РЕМ паливно – мастильних матеріалів на попередження та ліквідацію безпосередньої загрози виникнення надзвичайних ситуацій на території Попаснянського району.
«У зв’язку із загостренням ситуації у районі щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, у нас виникла нагальна потреба розглянути це питання на комісії та прийняти рішення – чи починати у навчально-освітніх закладах карантин», - зазначив очільник району.
Згідно інформації Попаснянського відділення структурного підрозділу Лисичанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», рівень захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями склали 43,6 на 10 тис. населення і зросла за тиждень на 52%. «Показник захворюваності школярів склав 569,1 на 10 тис. населення, що на 56,3 % вище епідемічного порогу, а також вище попереднього тижня на 65 %», - відзначила під час виступу працівник лабораторного центру. Комісією одноголосно було прийнято рішення припинити навчальний процес у школах району з 23 лютого до 04 березня включно. В той же час керівництво відділу охорони здоровя адміністрації отримало доручення забезпечити готовність та функціонування лікувально-профілактичних закладів в період захворюваності на ГРВІ, виявлення хворих на ранній стадії захворювання, достатній запас лікарських препаратів та дизенфікційних засобів.
Віталій Глущенко – керівник Попаснянського РЕМу – виступив із обґрунтованою доповіддю з питання виділення підприємству пально-мастильних матеріалів на попередження та ліквідацію безпосередньої загрози виникнення надзвичайних ситуацій на території району, а особливо у населенних пунктах Тошківської та Нижнєнської селищних радах. 
«Враховуючи, що Тошківка знаходиться без газопостачання і житлові приміщення багатоквартирного житлового фонду використовують для обігріву лише електроприлади, тому не виконання аварійно відновлювальних робіт, в яких на сьогоднішній день є нагальна потреба, може призвести до надзвичайної ситуації», – акцентував на актуальності питання увагу присутніх Віталій Глущенко. За результатами розгляду другого питання та з урахуванням його обговорення комісія одноголосно прийняла рішення безоплатно виділити Попаснянському РЕМу бензин у кількості сто літрів на відновлення електропостачання у селищі Тошківка Попаснянського району.