Прес-центр24 грудня 2019, 11:12

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених ІГС району, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з районного бюджету

24 грудня в малій залі засідань Попаснянської райдержадміністрації під керівництвом виконуючого обов’язки голови Попаснянської райдержадміністрації Романа Колесника відбулося засідання комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства району, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з районного бюджету.

Метою засідання став розгляд заявок від місцевих інститутів громадянського суспільства для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка.

Після прийняття порядку денного, завідувач сектору масових комунікацій апарату райдержадміністрації Євгенія Шевченко зазначила, що відповідно до вимог оголошеного конкурсу, пропозиції з участі було надано двома громадськими організаціями – «КОМРОЗ» та «Агенція місцевого розвитку територіальної громади м. Попасна», та запропонувала ознайомитися із наданими пропозиціями і визначити їх відповідність до пунктів 2,12,15 Типового Порядку проведення конкурсу і пункту 5 Регламенту роботи конкурсної комісії.

Після обговорення конкурсних пропозицій, члени комісії одностайно прийняли рішення допустити до другого етапу конкурсу – відкритого захисту – обидві громадські організації та орієнтовно провести його після Новорічних свят.