Прес-центр1 грудня 2017, 16:12

Юрій Клименко зустрівся із громадою міста Золоте

Заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко у п’ятницю, 01 грудня, відвідав місто Золоте Попаснянського району. Супроводжували Юрія Клименка під час заходу голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Віталій Сурай.

У рамках візиту заступник очільника області зустрівся з місцевою громадою, аби з перших вуст почути про найактуальніші місцеві проблеми. Зустріч проходила у приміщенні Золотівської міської ради.

Розпочавши зустріч, Юрій Юрійович надав присутнім роз’яснення стосовно декількох найголовніших питань, що стосуються цієї території. Перш за все, він пояснив у зв’язку із чим до сих пір не призначено голову Золотівської міської військово-цивільної адміністрації, надав роз’яснення стосовно розкладу руху пасажирського автотранспорту міжміського сполучення, запевнив, що незабаром ходитиме декілька додаткових рейсів, озвучив графіки прийому вузькопрофільних лікарів в Попаснянській районній центральній лікарні. Крім того, Юрій Клименко завірив у повному сприянні облдержадміністрації в рамках чинного законодавства під час затвердження місцевого бюджету на 2018 рік. Не оминув він й питання щодо роботи блок-посту, який розділив навпіл Золоте-4. Окремо обговорювалися нюанси стосовно ремонту автодоріг на території міста: Юрій Юрійович пояснив, що є затверджений план з ремонту та капітального будівництва доріг і навесні 2018 року розпочнеться його реалізація.

На питання щодо заміни каналізаційної системи в Золотівській багатопрофільній гімназії та заміни фільтрів на фільтрувальній станції, надавав роз’яснення Віталій Сурай.

В свою чергу місцеві жителі, які прийшли на зустріч із представниками влади, також озвучили ще декілька питань, які потребують вирішення на районному та обласному рівнях. Зокрема, йшлося про заміну водопровідних мереж, налаштування вуличного освітлення та освітлення у парадних міського багатоповерхового житлового фонду, надання матеріальної допомоги, складання графіку прийому громадян соціальними службами району тощо.

«Всі питання залишатимуться на моєму особистому контролі до тих пір, поки їх не буде остаточно вирішено», – наостанок запевнив всіх заступник голови облдержадміністрації.