Прес-центр11 жовтня 2017, 16:10

Засідання комісії Попаснянської райдержадміністрації з питань ТЕБ та НС

11 жовтня голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун провів позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Членами комісії розглядалось питання щодо забезпечення теплового режиму в загальноосвітніх навчальних закладах Попаснянського району з метою попередження масової захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед учнів та вчителів. 

З приводу зазначеного питання з обґрунтуваннями виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Марина Донцова. Вона доповіла присутнім членам комісії про загрозу виникнення надзвичайної ситуації в освітніх закладах, яка виникла у зв’язку з чотириразовою відміною відкритих торгів на закупівлю кам’яного вугілля для опалення приміщень закладів і, як наслідок, недостатність твердого палива на їхніх складах. Марина Анатоліївна запропонувала, аби уникнути надзвичайної ситуації, альтернативний варіант виходу із цього складного становища: укласти договір на придбання 100 тон вугілля, щоб на той час, поки буде відбуватися чергова процедура торгів, опалювати освітні заклади.

Присутні, погодившись відносно недопущення виникнення надзвичайної ситуації в освітніх дитячих закладах, одностайно прийняли рішення щодо укладання договору на придбання зазначеної кількості твердого палива.