Освіта

11 листопада на Попаснянщині стартував районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Нарада з питань якісної організації підвозу учнів
15.11.2017
Тематичний вечір "Свіча пам'яті" привячений Дню Гідності та Свободи
Міський фестиваль дитячої творчості «Попаснянські зіроньки»
Звіт за 9 місяців по відділу освіти
08.12.2017
Наказ "Про персональну відповідальність керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти"
204-Н
04.12.2017
Звіт за 3 квартал Попаснянської ЗОШ № 21
19.12.2017
До уваги випускників 2018 року!
24.01.2018
База даних закладів освіти Попаснянського району щодо доступності обєктів для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення
29.01.2018
Факультет податкової міліції Університету державної фіскальної служби України запрошує всіх охочих до вступу. Детальна інформація за посиланням.
18.04.2018
Інформація про проведення випускних вечорів в закладах загальної середньої освіти Попаснянського району
14.05.2018
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Надання загальної середньої освіти вечірними (змінними) школами.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Надання спеціалізованої освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими).
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Будівництво освітніх установ та закладів освіти.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Будівництва споруд-установ та закладів фізичної культури і спорту.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів закладами післядипломної освіти.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (у т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Надання дошкільної освіти.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Звіт про виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік. Оздоровлення та відпочинок.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів закладами післядипломної освіти.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в.т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами.
Оцінка ефективності юбджетної програми за 2018 рік. Надання дошкільної освіти.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Будівництво споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Будівництво освітніх установ та закладів освіти.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Оздоровлення та відпочинок дітей.
Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік. Інші заходи у сфері соціального забезпечення.
Оголошення про конкурс
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Надання дошкільної освіти.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти ( в.т.ч. з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами),
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Надання загальної середньої освіти вечірніми (змінними) школами
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими).
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Забезпечення діяльності інклюзивно - ресурсних центрів.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Оздоровлення та відпочинок.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Утримання та навчально - тренувальна робота комунальна робота комунальних дитячо - юнацьких спортивних шкіл.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Будівництво освітніх установ та закладів освіти.
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом за 2019 рік. Будівництво споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту