Довідник телефонів та електронних адрес

СПИСОК

керівників та відповідальних держслужбовців 

Попаснянської райдержадміністрації і служб району

Посада,

структурний підрозділ

Прізвище, ім'я, по-батькові

Телефон

робочий

домашній, мобільний

Голова райдержадміністрації

Шакун Сергій Вікторович

 

3-16-16

(050) 563-78-48

Приймальня

Хожаінова Тетяна Ігорівна

3-16-44

-

Черговий будівлі

-

3-13-82

-

Перший заступник голови

Проскурко Віталій Ігорович 

3-37-34

(093)368-88-22

Заступник голови

Кошелєва Карина Володимирівна

3-17-17

 

(095)363-88-60

Керівник апарату

Попова Вікторія Юріївна

3-12-56

(095)306-35-33

Відділ управління персоналом

Ярославцева Людмила Євгеніївна

3-34-54

 (063)069-52-56

Відділ організаційної роботи Лізанець Оксана Юріївна 3-34-54 (093) 872-00-62

Відділ Державного реєстру виборців

Покидіна Яна Миколаївна

Пантелєєв Максим Олександрович

Россоха Николай Александрович

3-11-52

3-11-52

3-11-52

(095)513-52-12

-

-

Загальний відділ

Даниленко Валентина Іванівна

Москаленко Ольга Олександрівна

3-15-42

3-15-42

(063)402-75-42

-

Сектор масових комунікацій

Папук Євгенія Олександрівна

Папуця Сніжана Олександрівна

3-13-85

-

(093) 865-25-09

-

Спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

Почтаренко Олена Олександрівна

3-28-45

(063)305-04-35

Головний спеціаліст із запобігання та виявлення корупції Подворотня Анастасія Вікторівна 3-34-54 (093) 074-94-28

Юридичний відділ

Чернікова Алла Михайлівна

Сідоренко Олег Ігорович

3-10-30

-

(063)590-96-98

-

Центр надання адміністративних послуг

Хільчук Марія Ігнатіївна

Стовпяга Наталія Володимирівна

Сумська Ганна Іванівна

Максюта Оксана Леонідівна

Онищенко Катерина Юріївна

Звягінцев Дмитро Миколайович

Коваленко Олена Миколаївна

Хорольський Євгеній Миколайович

Носенко Андрій Володимирович

3-27-88

3-27-88 

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

(093)068-28-43

-

-

-

-

-

-

-

-

Управління економічного розвитку і торгівлі

Колесник Роман Леонідович

Помазанова Інна Анатоліївна

Бордюгова Олександра Олександрівна Мельниченко Галина Івановна

Демченко Вікторія Юріївна

Саввова Катерина Сергіївна

Ковальова Інна Миколаївна

3-31-96

3-11-67

3-11-67

3-11-67

3-11-67

3-11-67

3-11-67

(050)906-66-55

-

-

-

-

-

-

Відділ фінансово-господарчого забезпечення

Ляпіна Ірина Володимирівна

Іванова Галина Григоріївна

Трофимова Наталія Алимівна

Лоза Алла Миколаївна

3-29-01

3-29-01

3-29-01

3-29-01

(063)206-13-82

-

-

-

Сектор молоді та спорту

Гаврашенко Едуард Миколайович

Цибань Вікторія Володимирівна

3-37-31

3-37-31

(063)206-12-90

-

Служба у справах дітей

Клименко Наталія Валеріївна

Кир'якова Олена Володимирівна

Козир Яна Сергіївна

Лук'янцева Тетяна Миколаївна

3-36-20

3-36-20

3-36-20

3-36-20

(093)211-54-91

-

-

-

Відділ освіти 

 

 

 

приймальня

Донцова Марина Анатоліївна

Шулик Валентина Василівна

Соколова Ганна Іванівна

Корольова Віра Володимирівна

Голованьова Дар'я Сергіївна

3-10-25

3-11-63

3-36-88

 

3-36-88

3-36-88

(063)406-58-78

-

-

-

-

Відділ культури

Калюжна Ольга Олександрівна

Сінкевич Юлія Георгіївна

Павличенко Наталія Володимирівна

3-18-30

3-18-30

3-18-30

(095)127-97-99

-

-

Сектор з питань цивільного захисту

Тютюникова Олександра Вікторівна

Петренко Юлія Вікторівна

3-28-45

3-28-45

(067)388-65-32

-

Відділ охорони здоров'я 

Кацарская Наталья Ивановна

Иванова Наталья Сергеевна

Кострова Олена Петрівна

3-29-85

3-29-85

3-29-85

(063) 4089796

-

-

Управління агропромислового розвитку

Зуй Олександр Сергійович

Синиця Тетяна Миколаївна

Коваленко Ніна Михайлівна

Діхтярьов Євгеній Ігорович

3-36-97

3-37-60

3-37-60

3-37-60

(093)994-39-62

-

-

-

Відділ комунальної власності і орендних відносин

Симоненко Віктор Вікторович

Димарчук Євгеній Сергійович

Михайлова Наталія Олександрівна

3-37-60

3-37-60

3-37-60

(095)577-26-75

-

-

Відділ архітектури та містобудування

Нечепуренко Тимофій Юрійович

Андрійчук Сергій Віталійович 

3-32-89

3-32-89

(096)258-98-17

-

Відділ ЖКГ та будування

Архипенко Сергій Володимирович

Толкачева Олена Анатоліївна

Богатікова Юлія Євгеніївна

3-13-07

3-13-07

3-13-07

(093)049-68-13

-

-

Архівний відділ

Хащенко Кристина Василівна

Сергєєва Юлія Анатоліївна

3-18-85

3-8-85

(093)885-47-33

-

Трудовий архів

Олексеєнко Інна Володимирівна

3-15-10

-

Управління фінансів

Карачевцева Галина Василівна

Сумченко Інна Михайлівна

Приходько Артем Олександрович

3-37-57

3-29-52

-

(093)825-65-72

-

-

Управління соціального захисту населення

Скребцова Наталія Павлівна

Діхтярьова Тетяна Миколаївна

3-33-45

3-12-45

(063)587-27-82

-

Відділ субсидій УСЗН

Мельник Людмила Володимирівна

3-16-04

(063)231-80-49

Центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді

Приходько Тетяна Анатоліївна

Іванова Марина Вікторівна

Жиріль Ірина Анатоліївна

3-13-86

3-13-86

3-13-86

(050)867-24-94

-

-

Водії

Бритік Анатолій Илліч

Подгорний Анатолій Васильович

3-33-74

2-02-26

 

 

 

 

Територіальний центр з обслуговування пенсіонерів

Охрименко Віра Олексіївна

Селегень Дмитро Вікторович

Загальний

-

3-23-47

3-13-85

-

(093)566-49-31

-

Управління статистики

Зеленая Татьяна Анатольевна

2-16-38

(095)192-81-69

Районне управління пенсійного фонду

Остановська Наталія Іванівна

загальний

3-28-39

3-37-40

(096)204-61-82

-

Попаснянське відділення Первомайської ОДПІ

Приймальня

Волошинов Олег Валерійович

3-37-32

3-31-61

-

(063)673-42-36

Відділення казначейства

Склярова Ірина Олексіївна

Приймальня 

Зуй Наталія Миколаївна

3-25-25

3-38-05

2-09-74

3-26-51

-

-

Держпродспожив служба

Ткачев Олександр Олександрович

 

2-03-30

2-15-71

-

Районний центр зайнятості

Плаунова Людмила Миколаївна

Приймальня

2-17-01

2-14-55

3-26-31

 

Редакція газет «Попаснянский вестник»

Нестеренко Ярослав Юрійович

2-03-67

2-01-33

Районна рада ветеранів

 

Єжак АнатолІй Іванович

2-05-81

3-37-05

Районний союз ветеранів Афганістану

Шахов Олександр Миколайович

-

(093)635-84-37

 

Районна організація

«Союз-Чорнобиль»

Коломийченко

Олександр Миколайович

3-28-64

2-41-28

3-37-78

-

 

Попаснянський відділ ГУ Національної поліції у Луганській області

Золотарьов Володимир Федорович

Чергова частина

 

2-08-84

2-08-02

2-82-77

(093)843-24-16

-

-

Районна прокуратура

Самсонюк Іван Сергійович

Приймальня

3-17-75

3-18-86

-

-

Районний суд

Лизенко Ілона Василівна

Канцелярія

3-32-84

3-17-35

3-17-47

-

Управленння юстиції

Підпалый Олег Іванович

3-11-43

3-29-63

-

Реєстраційна служба

Рубанова Наталія Вікторівна

2-05-70

2-11-44

МРВ ГУ ДСНС

Чміль Сергій Вікторович

Чергова частина

3-28-01

101

-

-

Вузол зв'язку

Приймальня

3-18-01

3-15-43

3-24-73

-

Цех електрозв'язку №16

Евдокимов Дмитрий Викторович

 

3-10-00

3-33-44

(067)937-64-65

(063)460-81-45

КУ "Центральна районна лікарня"

Ковальчук Олександр 

Приймальня

Бухгалтерія

2-17-05

2-12-59

3-11-02

-

-

-

Центр первинної медико-санітарної допомоги

Гурова Віра Миколаївна

реєстратура

3-10-98

3-26-54

(093)665-25-11

-

Фонд страхування від нещасних випадків на виробництві і профілактики профзахворювань

Сидоренко Наталія Вікторівна

Приймальня

3-28-85

3-15-80

3-25-18

-

Фонд соціального страхування

Пуха Наталія Сергіївна

3-18-85

-

Управління «Межрайгаз»

Прокопенко Олександр Сергійович

3-31-05

2-82-89

(093)880-92-28

-

Попаснянський департамент КП "Попаснянський райводоканал" 

Філіштинський Дмитро Геннадійович

2-01-77

-

КП "Попаснянський райводоканал"

Вілков Іван Юрійович

(251)

7-32-85

7-37-01

-

Попаснянский РЕМ ТОВ "ЛЕО"

Глущенко Віталій 

3-37-45

3-34-79

-

-

 

Телефони екстрених служб

Поліція

Черговий

102

2-82-77

-

Служба порятунку (пожежні)

Черговий

101

3-22-01

-

Швидка допомога

Черговий

103

-

Газова служба

Черговий

104

-

Міські та селищні ради Попаснянського району

Попаснянська міська рада

Онищенко Юрій Іванович

Табачинский Михайло Миколайович

Хащенко Дмитро Вікторович

Гапотченко Ірина Вікторівна

2-08-55

2-18-04

2-07-02

2-08-32

(050)516-99-90

-

-

-

Білогорівська селищна рада

Юрганова Наталія Іванівна

93-7-68

(050) 214-37-86

Вовчоярівська селищна рада

Іваницка Ірина Володимирівна

Синиця Олена Анатоліївна

92-5-25

-

(050)255-12-66

(050)620-98-34

Врубівська селищна рада

Кравець Віктор Михайлович

Білоцерковська Галина Вікторівна

92-2-49

-

(095)482-83-06

Комишуваська селищна рада

Ткаченко Віталий Леонідович

Ребрун Тетяна Іванівна

91-4-69

91-4-83

(066)352-57-45

(050)663-79-35

Малорязанцевська селищна рада

Новак Юрій Миколайович

 

Белянська Зоя Володимирівна

93-4-02

93-6-64

(050)527-22-58

93-4-81

(050)180-32-93

Мирнодолинська селищна рада

Верютіна Наталія Дмитріївна

93-3-47

93-3-46

(050) 600-95-32

Троіцька СВЦА

Селенко Дмитро Андрійович

91-3-48

 

Золотівська СВЦА

Зубок Любовь Сергіївна

 

Демиденко Інна Петрівна

 

(050)922-35-57

(098)319-87-32

 

(050)026-55-74

(068)677-48-22

Гірська міська рада

Пенкіна Тетяна Юріївна

Невечеря Олексей Миколайович

 

(099)014-53-89

-

Тошківська селищна рада

Губай Ніна Василівна

 

(099)530-46-01

(096)864-36-98

Новотошковска СВЦА

Кондратьєв Дмитро Олександрович

(06446) 9-30-03

 

Нижнєнська селищна рада

Шопін Валерій Васильович

 

 

(068)156-67-11

(099)245-25-76