Довідник телефонів та електронних адрес

СПИСОК

керівників та відповідальних держслужбовців 

Попаснянської райдержадміністрації і служб району

Посада,

структурний підрозділ

Прізвище, ім'я, по-батькові

Телефон

 

робочий

домашній, мобільний

   Електронні адреси

Голова райдержадміністрації

 

 

3-16-16

 

 

Приймальня

Хожаінова Тетяна Ігорівна

3-16-44

-

ppsrda@loga.gov.ua

Черговий будівлі

-

3-13-82

-

 

Перший заступник голови

Колесник Роман Леонідович 

3-37-34

(050)906-66-55  

Заступник голови

Кошелєва Карина Володимирівна

3-17-17

 

(095)363-88-60

k.koshelieva@gmail.com

Керівник апарату

Попова Вікторія Юріївна

3-12-56

(095)306-35-33

orgotdelpda@ukr.net

Відділ управління персоналом

Ярославцева Людмила Євгеніївна

3-34-54

 (063)069-52-56

yp-prda@ukr.net
Відділ організаційної роботи

Лізанець Оксана Юріївна

Папуця Сніжана Олександрівна

3-34-54 (093) 872-00-62
org-prda@ukr.net

Відділ Державного реєстру виборців

Покидіна Яна Миколаївна

Пантелєєв Максим Олександрович

Россоха Микола Олександрович

3-11-52

3-11-52

3-11-52

(095)513-52-12

-

-

 

Загальний відділ

Даниленко Валентина Іванівна

Москаленко Ольга Олександрівна

3-15-42

3-15-42

(063)402-75-42

-

ppsrda@loga.gov.ua

Сектор масових комунікацій

Шевченко Євгенія Олександрівна

3-13-85

-

(093) 865-25-09

-

 masovi-komynikacii_pda@ukr.net

Спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

Почтаренко Олена Олександрівна

3-28-45

(063)305-04-35

 
Головний спеціаліст із запобігання та виявлення корупції        

Головний спеціаліст з питань контролю

Подворотня Анастасія Вікторівна

3-15-42

(093)074-94-28

 

Юридичний відділ

Чернікова Алла Михайлівна

Сідоренко Олег Ігорович

3-10-30

-

(063)590-96-98

-

juristrda210@ukr.net

Відділ надання адміністративних послуг

Хільчук Марія Ігнатіївна

Стовпяга Наталія Володимирівна

Сумська Ганна Іванівна

Максюта Оксана Леонідівна

Онищенко Катерина Юріївна

Звягінцев Дмитро Миколайович

Коваленко Олена Миколаївна

Хорольський Євгеній Миколайович

Носенко Андрій Володимирович

3-27-88

3-27-88 

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

3-27-88

(093)068-28-43

-

-

-

-

-

-

-

-

popasna-cnap@ukr.net

Управління економічного розвитку і торгівлі

Помазанова Інна Анатоліївна

Бордюгова Олександра Олександрівна Мельниченко Галина Івановна

Демченко Вікторія Юріївна

Саввова Катерина Сергіївна

Ковальова Інна Миколаївна

3-11-67

3-11-67

3-11-67

3-11-67

3-11-67

3-11-67

-

-

-

-

-

-

popasna_ec@ukr.net

Відділ фінансово-господарчого забезпечення

Ляпіна Ірина Володимирівна

Іванова Галина Григоріївна

Трофимова Наталія Алимівна

Лоза Алла Миколаївна

3-29-01

3-29-01

3-29-01

3-29-01

(063)206-13-82

-

-

-

trofimovana68@ukr.net

Сектор молоді та спорту

Гаврашенко Едуард Миколайович

Цибань Вікторія Володимирівна

3-37-31

3-37-31

(063)206-12-90

-

popsport@ukr.net

Служба у справах дітей

Клименко Наталія Валеріївна

Кир'якова Олена Володимирівна

Козир Яна Сергіївна

Лук'янцева Тетяна Миколаївна

3-36-20

3-36-20

3-36-20

3-36-20

(093)211-54-91

-

-

-

ssdpop@ukr.net

Відділ освіти 

 

 

 

приймальня

Донцова Марина Анатоліївна

Шулик Валентина Василівна

Соколова Ганна Іванівна

Корольова Віра Володимирівна

Голованьова Дар'я Сергіївна

Гриченко Наталія Олександрівна

3-10-25

3-11-63

3-36-88

3-36-88

3-36-88

3-36-88

(063)406-58-78

-

-

-

-

popasna-osvita@ukr.net

Відділ культури

Калюжна Ольга Олександрівна

Сінкевич Юлія Георгіївна

Павличенко Наталія Володимирівна

3-18-30

3-18-30

3-18-30

(095)127-97-99

-

-

kultura-popasna@ukr.net

Сектор з питань цивільного захисту

Тютюникова Олександра Вікторівна

Петренко Юлія Вікторівна

3-28-45

3-28-45

(067)388-65-32

-

mchs-popasna@ukr.net

Відділ охорони здоров'я 

Кацарска Наталія Іванівна

Іванова Наталія Сергіївна

Кострова Олена Петрівна

3-29-85

3-29-85

3-29-85

(063) 4089796

-

-

popasna-zdrav@ukr.net

Відділ агропромислового розвитку

Зуй Олександр Сергійович

Синиця Тетяна Миколаївна

Діхтярьов Євгеній Ігорович

3-36-97

3-37-60

3-37-60

(093)994-39-62

-

-

popasnauapr@ukr.net

Відділ комунальної власності і орендних відносин

Симоненко Віктор Вікторович

Димарчук Євгеній Сергійович

Михайлова Наталія Олександрівна

3-37-60

3-37-60

3-37-60

(095)577-26-75

-

-

vkm.rda@gmail.com

Відділ архітектури та містобудування

Нечепуренко Тимофій Юрійович

Андрійчук Сергій Віталійович 

3-32-89

3-32-89

(096)258-98-17

-

architectura2017@gmail.com

Відділ ЖКГ та будування

Архипенко Сергій Володимирович

Толкачева Олена Анатоліївна

Богатікова Юлія Євгеніївна

3-13-07

3-13-07

3-13-07

(093)049-68-13

-

-

popasnagkh@ukr.net

Архівний відділ

Хащенко Кристина Василівна

Сергєєва Юлія Анатоліївна

3-18-85

3-8-85

(093)885-47-33

-

popasna_arhiv@ukr.net

Трудовий архів

Олексеєнко Інна Володимирівна

3-15-10

-

 

Управління фінансів

Карачевцева Галина Василівна

Сумченко Інна Михайлівна

Приходько Артем Олександрович

3-37-57

3-29-52

-

(093)825-65-72

-

-

finpop@ukr.net

Управління соціального захисту населення

Скребцова Наталія Павлівна

Діхтярьова Тетяна Миколаївна

3-33-45

3-12-45

(063)587-27-82

-

p.uszn923@ukr.net

Відділ субсидій УСЗН

Мельник Людмила Володимирівна

3-16-04

(063)231-80-49

p.uszn923@ukr.net
Попаснянський районний центр надання соціальних послуг

Приходько Тетяна Анатоліївна

Селегень Дмитро Вікторович

Іванова Марина Вікторівна

Загальний

3-23-47

3-23-47

3-23-47

3-13-85

(050)867-24-94

-

-

-

 

Водії

Бритік Анатолій Илліч

3-33-74

2-02-26

 

 

 

   

 

 

 

Управління статистики

Зелена Тетяна Анатоліївна

2-16-38

(095)192-81-69

 

Районне управління пенсійного фонду

Остановська Наталія Іванівна

загальний

3-28-39

3-37-40

(096)204-61-82

-

 

Попаснянське відділення Первомайської ОДПІ

Волошинов Олег Валерійович

Приймальня

3-31-61

3-37-32

(063)673-42-36

-

 

Відділення казначейства

Склярова Ірина Олексіївна

Приймальня 

Зуй Наталія Миколаївна

3-25-25

3-38-05

2-09-74

3-26-51

-

-

 

Держпродспожив служба

Ткачов Олександр Олександрович

 

2-03-30

2-15-71

-

 

Районний центр зайнятості

Плаунова Людмила Миколаївна

Приймальня

2-17-01

2-14-55

3-26-31

 

 

Редакція газет «Попаснянский вестник»

Нестеренко Ярослав Юрійович

2-03-67

(093)397-09-62

 

Районна рада ветеранів

 

Єжак АнатолІй Іванович

2-05-81

3-37-05

 

Районний союз ветеранів Афганістану

Шахов Олександр Миколайович

-

(093)635-84-37

 

 

Районна організація

«Союз-Чорнобиль»

Коломийченко

Олександр Миколайович

3-28-64

2-41-28

3-37-78

-

 

 

Попаснянський відділ ГУ Національної поліції у Луганській області

Золотарьов Володимир Федорович

Чергова частина

 

2-08-84

2-08-02

2-82-77

(093)843-24-16

-

-

 

Районна прокуратура

Курбатова Ольга Володимирівна

Самсонюк Іван Сергійович

Приймальня

37-28

2-07-30

2-07-30

-

-

-

 

Районний суд

Архипенко Анжеліка

Канцелярія

3-32-84

3-17-35

3-17-47

-

 

Управленння юстиції

Підпалый Олег Іванович

 

3-11-43

3-29-63

-

 

Реєстраційна служба

Рубанова Наталія Вікторівна

2-05-70

2-11-44

 
МРВ ГУ ДСНС

Чміль Сергій Вікторович

Чергова частина

3-28-01

101

-

-

 

Вузол зв'язку

Приймальня

3-18-01

3-15-43

3-24-73

-

 

Цех електрозв'язку №16

Євдокимов Дмитро Викторович

 

3-10-00

3-33-44

(067)937-64-65

(063)460-81-45

 

КУ "Центральна районна лікарня"

Ковальчук Олександр Володимирович

Приймальня

Бухгалтерія

2-17-05

2-12-59

3-11-02

-

-

-

 

Центр первинної медико-санітарної допомоги

Гурова Віра Миколаївна

реєстратура

3-10-98

3-26-54

(093)665-25-11

-

 

Фонд страхування від нещасних випадків на виробництві і профілактики профзахворювань

Сидоренко Наталія Вікторівна

Приймальня

3-28-85

3-15-80

3-25-18

-

 

Фонд соціального страхування

Пуха Наталія Сергіївна

3-18-85

-

 

Управління «Межрайгаз»

Прокопенко Олександр Сергійович

3-31-05

2-82-89

(093)880-92-28

-

 

Попаснянський департамент КП "Попаснянський райводоканал" 

Філіштинський Дмитро Геннадійович

2-01-77

-

 

КП "Попаснянський райводоканал"

Вілков Іван Юрійович

(251)

7-32-85

7-37-01

-

 

Попаснянский РЕМ ТОВ "ЛЕО"

Глущенко Віталій 

3-37-45

3-34-79

-

-

 

 

Телефони екстрених служб

 

Поліція

Черговий

102

2-82-77

-

 

Служба порятунку (пожежні)

Черговий

101

3-22-01

-

 

Швидка допомога

Черговий

103

-

 

Газова служба

Черговий

104

-

 

Міські та селищні ради Попаснянського району

 

Попаснянська міська рада

Онищенко Юрій Іванович

Табачинский Михайло Миколайович

Хащенко Дмитро Вікторович

Гапотченко Ірина Вікторівна

2-08-55

2-18-04

2-07-02

2-08-32

(050)516-99-90

-

-

-

 

Білогорівська селищна рада

Юрганова Наталія Іванівна

93-7-68

(050) 214-37-86

 

Вовчоярівська селищна рада

Іваницька Ірина Володимирівна

Синиця Олена Анатоліївна

92-5-25

-

(050)255-12-66

(050)620-98-34

 

Врубівська селищна рада

Кравець Віктор Михайлович

Білоцерковська Галина Вікторівна

92-2-49

(050)155-48-12

(095)482-83-06

 

Комишуваська селищна рада

Ткаченко Віталий Леонідович

Ребрун Тетяна Іванівна

91-4-69

91-4-83

(066)352-57-45

(050)663-79-35

 

Малорязанцевська селищна рада

Новак Юрій Миколайович

Белянська Зоя Володимирівна

93-4-02

(050)527-22-58

(050)523-86-36

 

Мирнодолинська селищна рада

Верютіна Наталія Дмитріївна

93-3-47

93-3-46

(050)600-95-32

 

Троіцька СВЦА

Шевченко Микита Андрійович 

91-3-48

(095)765-30-16

 

Золотівська СВЦА

Демиденко Інна Петрівна

 

(050)746-09-43

(098)319-87-32

(068)677-48-22

 

Гірська міська рада

Пенкіна Тетяна Юріївна

Невечеря Олексей Миколайович

 

(099)014-53-89

(096)591-66-48

 

Тошківська селищна рада

Губай Ніна Василівна

 

(099)530-46-01

(096)864-36-98

 

Новотошковска СВЦА

Кондратьєв Дмитро Олександрович

Губай Аліна Олександрівна

Токарь Світлана Володимирівна

(06446) 9-30-03

(099)117-83-03

-

-

 

Нижнєнська селищна рада

Шопін Валерій Васильович

Тарасенко Ліана Олександрівна 

 

(068)156-67-11

-