Привітання голови Попаснянської райдержадміністрації - керівника районної військово-цивільної адміністрації Сергія Шакуна з Днем добровольця

Сьогодні – 14 березня – вся Україна відзначає День добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, першими стали на захист нашої Батьківщини і продовжують обороняти рідну землю від загарбників.

Шановні добровольці, дозвольте висловити Вам щиру подяку за Вашу самовідданість та патріотизм. Ви – взірець мужності та любові до рідної землі. Прийдешні покоління навчатимуться на Вашому прикладі, як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Від себе особисто та громади Попаснянського району вітаю Вас – справжніх Героїв України – з Днем українського добровольця. Бажаю Вам бути завжди принциповими у своїх переконаннях та пліч-о-пліч боротися за територіальну цілісність і незалежність України. Разом з Вами ми тепер маємо змогу побувати краще майбутнє для наших діточок, зробите все, щоб безтяма, яка відбувається, найскоріше скінчалась.

Миру, витримки та здоров’я Вам та Вашим сім’ям!

Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну!

Слава справжнім Воїнам України!

Голова Попаснянської райдержадміністрації –

керівник районної військово-цивільної адміністрації                                                                                                   Сергій Шакун