Прес-центр9 листопада 2019, 14:11

В районі пройшли змагання з баскетболу

08 листопада у Попаснянському районі відбувся «День баскетболу». Районні змагання з цього виду спорту відбувалися на двох локаціях – спортивному комплексі «Відродження» та спортивній залі Золотівської опорної загальноосвітньої школи №5.

Шість команд від попаснянських ЗОШ та п’ять з інших загальноосвітніх закладів району змагалися за першість з бескетболу.

У нелегкій боротьбі пальму першості посіли команди Попаснянської гімназії №20 та Гірської багатопрофільної гімназії, друге місце вибороли команди Попаснянської загальноосвітньої школи №21 та Тошківького НВК, третє почесне місце посіли команди Попаснянської багатопрофільної гімназії №25 та Золотівської опорної ЗОШ №5.

Переможців нагородили грамотами, кубками та медалями.

Попаснянська райдержадміністрація щиро вітає переможців та бажає нових спортивних досягнень і перемог на славу Попаснянщини та України.