Прес-центр9 серпня 2018, 15:08

Відбулася зустріч представників УВКБ ООН із представниками влади та місцевими активістами

09 серпня відбулася чергова зустріч представників Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців із представниками місцевої влади, соціальними службами, місцевими та міжнародними благодійними організаціями, волонтерами, правоохоронними організаціями та СІМІС міста Попасна. Як завжди в ході зустрічі обговорювалися  питання соціально-правового захисту населення, яке проживає в зоні збройного конфлікту.

На початку зустрічі радники з правових питань Управління Верховного Комісара ООН Олександр Погорєлий та Олександра Литвиненко озвучили питання, які розглядалися на попередній зустрічі та з’ясували, які практичні кроки були зроблені для їх вирішення. Потім запрошені озвучили ще ряд проблемних питань, які були заздалегідь підготовлені шляхом соціального моніторингу. Більшість з них стосувалася надання матеріальної допомоги пільговим верствам населення, придбання спеціальних медичних засобів для людей з особливими потребами, забезпеченню належного існування жителів віддалених населених пунктів району тощо.

Розподіливши ці проблемні питання за категоріями, за допомогою «мозкового штурму» присутні намагалися знайти шляхи їх вирішення.

За підсумками зустрічі уповноваженими представниками УВКБ ООН буде підготовлений протокол, в якому значитимуться шляхи вирішення озвучених на зустрічі проблем місцевого населення та буде зазначено, яким чином  вирішуються питання, що обговорювалися на минулій зустрічі.

Попаснянська райдержадміністрація щиро дякує Олександру Погорєлову та Олександрі Литвиненко за участь у житті району та практичну допомогу і сподівається на подальшу плідну співпрацю!