Прес-центр5 грудня 2017, 16:12

Відбулося свято до Дня місцевого самоврядування

В Україні 07 грудня відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято тих, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
Напередодні цього свята, 05 грудня, в Попаснянському районі вшановували працівників місцевого самоврядування. В малій актовій залі районного будинку культури зібралися ті, хто представляє інтереси жителів району у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни в суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю.
У вітальному слові голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун подякував присутнім за їхню сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність, відповідальність та побажав і надалі працювати разом, як єдиний механізм, щоб розвивати наш район і нашу область.
Також зі святом присутніх вітали заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко, голова Попаснянської районної ради Костянтин Жалдаков, Нижнєнський селищний голова Валерій Шопін та депутат районної ради Олександр Цьова.
За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Попаснянщини, активну участь у вирішенні нагальних проблем керівний склад району нагородив представників органів місцевого самоврядування Почесними грамотами, матеріальними заохоченнями, а ветерани самоврядування отримали солодкі подарунки. Не залишились осторонь і районні колективи художньої самодіяльності – вони подарували винуватцям торжества святкові виступи.