Прес-центр15 вересня 2020, 10:09

Запрошуємо приєднатися до акції «Всесвітній день прибирання»

Шановні попасняни! Запрошуємо Вас приєднатися до акції «Всесвітній день прибирання», яка розпочинається 19 вересня

Всеукраїнський молодіжний  рух «Let's do it, Ukraine»» пропонує усім не байдужим долучитися до щорічної міжнародної соціально – екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій у  «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» ( далі Акція). Дана Акція проводиться  у вересні 2020 року.

Девіз Акції: «Побачив? Прибери!».

Акція спрямована на формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для самореалізації молоді. Акція стартує 19 вересня 2020року о 10.00 год. у всіх регіонах України, але у зв’язку із карантинними нормами та обмеженнями Акція може проводитися в індивідуальному порядку  і до 19 вересня.

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it, Ukraine» пропонує три форми участі:

- Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

- Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати
оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання.

- Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

- Картографування забруднених територій та, або результати їх очищень. Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it, Ukraine» оголосив про  змагання із картографування , яке триватиме до 4 жовтня. 

Пропонуємо провести дану Акцію у скверах, парках, зелених зонах відповідних територій. Обов’язково зробіть фото до та після прибирання та активно поширюйте свою участь у Акції у соціальних мережах.

Деталі на сайті: www.letsdoitukraine  та соціальних мережах: www.facebook.com/letsdoitukraineeco