Про ЦНАП

     Центр надання адміністративних послуг при Попаснянській районній державній адміністрації  здійснює діяльність  з 27 грудня 2013 року на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI. Центр створено з метою врегулювання відносин, пов’язаних зі створенням доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

     Основними завданнями Центру є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

     Місцезнаходження Центру: 93300 Луганська обл., м. Попасна, вул. Миру, 151. Приміщення Центру знаходиться на першому поверсі багатоповерхової будівлі (житловий будинок), перебуває у комунальній власності міської ради, загальна площа складає 132,8 кв. м. Центр знаходиться в центрі міста у 100 метрах від зупинки громадського транспорту, у 200 метрах від зупиночного пункту "Попасна-2" Донецької залізниці, поруч розташоване відділення банку. Вхід до приміщення  облаштовано пандусом для осіб з обмеженими можливостями.  Приміщення оснащене охоронною та пожежною сигналізацією, вікна заґратовано.

     У рамках програми ПРООН «Відновлення і розбудова миру» та за фінансової підтримки Європейського Союзу здійснено оснащення центру усім необхідним для надання населенню якісних адміністративних послуг. За фінансової підтримки ЄС ПРООН придбано меблі для 11 робочих місць та 7 комплектів комп’ютерної техніки, а також облаштувано зону очікування, зону для обробки документів , побутові приміщення для персоналу, серверна, дитячий куточок. Для полегшення доступу  особам  з вадами зору  прокладено  тактильну плитку та  виготовлені інформаційні таблички зі шрифтом Брайля, туалет обладнано поручнями для інвалідів-візочників.

     Крім того, встановлено велосипедну стоянку, нові вивіски ті навігація центру, інформаційні стенди, урни для роздільного збору сміття.

     На сьогоднішній день через Центр надається 110 адміністративних  послуг, а саме: 11 – послуги відділу містобудування та архітектури; 11 – послуги служби у справах дітей; 11 – послуги Держгеокадастру; 44 – послуги Головного територіального управління юстиції; 21 – послуги відділу надання адміністративних послуг з державної реєстрації бізнесу; 8 - послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно; 1 – послуга Попаснянського міськрайонного управління відділу ГУДСНС у Луганській області, 3 - послуга ДМС .

     Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. В Центрі до реєстру підключено робоче місце кадастрового реєстратора відділу у Попаснянському районі Головного управління  Держгеокадастру у Луганській області.

     Робота Центру розрахована на зручність, починаючи з холу і закінчуючи безпосередньо організацією надання необхідної послуги .  В Центрі розташовані стенди з інформацією про послуги та перелік необхідних для їх одержання  документів. В центрі можна отримати консультацію з різних питань, які відносяться до компетенції райдержадміністрації, територіальних органів державної виконавчої влади, подати документи на отримання адміністративних послуг.  В Центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення  проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів. Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем, з якими звертаються  відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.