![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Шановні жителі Попаснянщини!
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/large/public/field/image/1470660166.jpg?itok=wp8l5nWj)
Сьогодні особливий день – День Незалежності України, день її народження. Ця дата вже давно перестала бути суто офіційним святом. З кожним роком вона стає все більш зворушливою і хвилюючою. Особливо, зважаючи на події, що супроводжують святкування в останні роки. Адже вже декілька років поспіль двадцять четвертого серпня ми згадуємо не лише національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, а й тих героїв сучасності, які сьогодні виборюють і захищають незалежність та територіальну цілісність України.
Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти українську державу.
Тож, вітаємо Вас зі святом і бажаємо мирного неба, щастя, добра, щедрої долі, життєвого оптимізму, сили і наснаги у всіх добрих справах. Нехай прагнення до кращого майбутнього надихає Вас на нові звершення і на нові добрі починання.