![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
17 квітня у Попасній пройшла акція «Попасняни за чистоту!»
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/174452794_2966971176926037_2880406450053329015_n.jpg?itok=usGCYKUU)
17 квітня працівники Сєвєродонецької райдержадміністрації, Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації та ще близько 20-ти підприємств, установ та організацій, а також небайдужі місцеві мешканці міста Попасна прийняли участь у міській акції «Попасняни за чистоту!» в рамках Всеукраїнської акції «День довкілля».
Основним об’єктом Весняної Толоки – 2021 по благоустрою став парк Залізничників та пляж міського ставка «Парковий».
У роботах по збиранню сміття, благоустрою клумб, пішохідних доріжок, газонів, пляжної зони та прибережної території прийняли участь понад 320 людей.
Роботи по наведенню порядку на площах, вулицях, майданчиках, у парках та скверах населених пунктів Сєвєродонецького району тільки розпочалися. Тож закликаємо усіх небайдужих приєднуватися до заходів по благоустрою наших міст, селищ, сіл і зробити їх чистими, упорядкованими та комфортними.