![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
22 листопада голова Сєвєродонецької держадміністрації Роман Власенко провів робочу нараду
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/dsc_1125.jpg?itok=dNbhact7)
22 листопада голова Сєвєродонецької районної держадміністрації Роман Власенко провів робочу нараду з першим заступником голови Євгеном Ждановим, керівниками структурних підрозділів РДА.
Наразі триває процес юридичної ліквідації Попаснянської і Кремінської адміністрацій, у зв’язку із чим є актуальним питання передачі майна до відповідних громад. Цього разу на нараді було розглянуто передачу до Кремінської міської ради і Попаснянської військово-цивільної адміністрації техніки та обладнання служб у справах дітей, мобільного додатку «Uvaga. Popasna», газопроводів, ліній електромереж тощо.
Також присутні обговорили передачу реєстраційних справ у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
Окремо на нараді були розглянуті деякі аспекти подальшого функціонування Служби у справах дітей при Сєвєродонецькій РДА.