![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Прес-центр24 травня 2021, 08:05
23 травня в Попасній пройшов матч Чемпіонату області з футболу
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/189018670_2993860147570473_2058983641052672882_n.jpg?itok=-8D_Tys9)
23 травня Попасна приймала черговий матч Чемпіонату Луганської області 2021 року з футболу. У боротьбі за подальшу участь за перемогу у турнірі зустрілися господарі поля - команда ФК "Локомотив" (м. Попасна, Сєвєродонецький район) та гості - ФК "Білокуракіне" (смт Білокуракіне, Сватівський район). Господарі поля - ФК "Локомотив" - порадували своїх вболівальників результативною грою і перемогли супротивників із вражаючим рахунком 4:0.
Наступними вихідними у Попасній знову відбудеться зустріч у рамках Чемпіонату Луганської області з футболу, в якій змагатимуться команди ФК "Локомотив" та футболісти Сватового. Вболіваймо за наших!