![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
31 травня Роман Власенко привітав зі Святом «Останнього дзвоника» учнів Комишуваського навчально-виховного комплексу
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/194260202_111723271012880_7762949591396315798_n.jpg?itok=wyh-7ST4)
31 травня Роман Власенко привітав зі Святом «Останнього дзвоника» учнів Комишуваського навчально-виховного комплексу.
31 травня у Комишуваському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» пролунав Останній дзвоник - 2021. Фінальні акорди навчального року у цьому навчальному закладі «почув» і голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.
Він подякував педагогічному колективу і батькам здобувачів освіти за ґрунтовну працю, невтомний творчий пошук і креатив, а також побажав випускникам гідно здати зовнішнє незалежне оцінювання і вступити до вищого навчального закладу своєї мрії.
Користуючись нагодою, Роман Власенко вручив медалі команді учнів 6 – 8 класів «Молода січ», яка стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій групі.