![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
8 липня відбулася робоча зустріч Романа Власенка з начальником Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/214885259_3028213204135167_4003930448608876934_n.jpg?itok=b0oTxGRk)
8 липня відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Романа Власенка з начальником Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області, полковником служби цивільного захисту Юрієм Воропаєвим за участі керівника Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Миколи Ханатова.
Посадовці обговорили найбільш актуальні питання в сфері забезпечення належного рівня захисту населення району у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.
Детальніше було обговорено забезпечення пожежної безпеки в період збирання врожаю та заготівлі грубих кормів 2021 року, стан протипожежного водопостачання на території Сєвєродонецького району, дотримання пожежної безпеки у населених пунктах, котеджних містечках, дачних і садових товариствах та об’єктах, розміщених у лісових масивах. Зокрема, було обговорено можливість Сєвєродонецької райдержадміністрації виділення пально-мастильних матеріалів на попередження виникнення надзвичайних ситуацій.
За підсумками обговорення було вирішено провести засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглянути зазначені питання.