![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Благодійний ярмарок продовжено до 2 травня; на ньому вже побував Роман Власенко
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/178588025_873456439915585_3100642243400285760_n.jpg?itok=u02qsgUU)
Благодійний ярмарок продовжено до 2 травня; на ньому вже побував Роман Власенко.
Сьогодні голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко відвідав Великодній ярмарок, організований на базі Попаснянського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека».
Нагадаємо, що на ярмарку представлені роботи дітей групи соціальної реабілітації та молодих людей з інвалідністю, які навчаються у творчих майстернях Центру, а також поробки, виготовлені самостійно.
Отримані від продажу кошти будуть витрачені на матеріали для майстерень – віск, парафін, тканину, фарби тощо, а, можливо, і на придбання апарату для приготування киснево-синглетної суміші (кисневий коктейль). Принаймні, на це сподіваються організатори і учасники Великоднього ярмарку.
Свій внесок у добру справу зробив очільник району – сьогодні він придбав ярмаркове хенд-мейд на свій смак.