![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_pps_herb.png)
Чеська неурядова організація «Людина в біді» організувала велопробіг
![](https://pps.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/_mg_6696.jpg?itok=Fgmgw61-)
Чеська неурядова організація «Людина в біді» організувала велопробіг.
30 вересня від Центру соціального обслуговування у Попасній стартував велопробіг за маршрутом Попасна – Комишуваха – Врубівка – Новоіванівка – Гірське – Золоте.
Привітати учасників велопробігу прийшов голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко: «Будь - яка суспільно значуща ініціатива від громадськості, від організацій чи ініціативних груп завжди буде мною підтримана. Я щиро дякую кожному, хто має бажання і наснагу реалізувати чергову добру справу».
Захід за підтримки місцевої та районної влади ініціювала Чеська неурядова організація «Людина в біді» в рамках реалізації компоненту проєкту «Психосоціальна підтримка населення».
Маршрут у 25 км учасники пробігу на велосипедах подолають задля популяризації серед мешканців Попаснянської та Гірської громад здорового способу життя, а також з метою підвищення рівня соціальної згуртованості.